Cebinizde dev dosyalar taşımak ister misiniz? Mesela HD olarak çekilmiş düğün videonuzu hard diskte taşımaktan ve izlemek için o kabloları tak çıkart gibi zahmetli işlerden bıktınız mı? Eğer sorunuzun cevabı evet ise doğru yerde bulunuyorsunuz. Yaygın olarak satışı gerçekleşen Kingston markası flash bellek üzerine yaptığı çalışmalara hızla devam ediyor diğer markalardan farkındalık yaratabilmek için yapmış olduğu bu küçük ama etkili parçacık tam olarak 2 TB depolama alanı sağlamaktadır.

U.S.B’ler de 64, 12, 256 GB depolama alanlarını duyduğumuz veya gördüklerimiz vardır elbet ama bu teknoloji tüm bu kısıtlamaları yıkarak, depoları devasa büyüklüğe ulaştırmış gözüküyor.

Zaten günümüzde görüntü kalitesi arttıkça dosyaların boyutlarında da artış gözlemleniyor. Hali ile yüksek kapasiteler gerektiren dosyalar yetersiz kalan flash belleklere sığmıyordu. Aslında kaliteli işler ile uğraşan arkadaşlar için daha fazla dosya değil de elindeki yüksek kapasiteli dosyaları sığdırabileceği bir flash belleğe sahip olacaklar.

Kingston 2 TB Flash (DataTraveler Ultimate GT) Avantajları;

» Yüksek Çözünürlükteki Dosyaları saklayabilme

» Daha fazla depolama yeri sayesinde fazla dosya yükleyebileceksiniz

» Görünüşü ile diğer flash belleklerden farkındalık

» Kigston 2TB Flash Üretiminde son teknoloji kullanılmıştır.

Tüm bu avantajlara sahip olmak ve dosyalarınızı hatta bilgisayarınızın tamamını yanınızda taşımak için ödemeniz gereken bir maddi bedel olacak bu bedel 7000 ₺. Şuanda tahminimizce bu flashı sadece büyük firmalar veya holdingler kullanabilir sebebi ise fiyatından ötürü diyebiliriz. Kingston 2TB flashı incelememize özelliklerinden devam edebiliriz.

Kingston 2TB Flash(DataTraveler Ultimate GT) Özeliikleri;

» 2 TB lık depolama alanı,
» U.S.B 3.1,
» Boyutu: 75.18 mm x 21.02 mm,
» Tok görünümlü dolgun gövde,

Diğer Flash belleklerden tek farkı, 2 TB lık depolama alanının olmasıdır. Yani farklı özellikler barındırmayıp klasik flash belleklerde olması gerekenler gibidir. Tüm bu özelliklere ek olarak 2 TB depolamanın yanı sıra 1 TB kapasiteli flash belleği de piyasaya sunmasıdır. Fiyatlarından ötürü alınması güç olan bir ürün olduğundan dolayı bu makalemizi daha çok teknoloji meraklıları için paylaşmış bulunmaktayız. Aşağıda paylaştığımız video sayesinde detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

CEVAP VER