Blog ne ile beslenir garip bir başlık değil mi? Yazmak için yazmak, evet sanırsam bu durumu birçok kişi yapıyor sadece yazıyor ve soruyor neden ben hala istediğim kelime üzerinde başarılı olamıyorum? Aslında kendime sorduğum için yazmaya karar verdim şuanda bu makaleyi yazarken başarılı değilim evet ama ilerde başarılı olursam kesinlikle bu makale sayesindedir bundan emin olabilirsiniz.

Bloggerlar size söylüyorum makale yazıyorsunuz değil mi? Tabi ki de sorunuzun cevabı evet özgün kendime göre kaliteli makaleler yazıyorum olacak. Fakat iş bundan ibaret değil yazıyoruz ama boşa yazıyoruz çoğu kişi bizim bu yazmış olduğumuz yazıları okumuyorlar bile. Düşünmelisiniz ne yapmalıyım diye eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsanız düşünmekten başka bir çareniz yok olamazda.

Peki peki… Size biraz bilgi vermek istiyorum kaliteli özgün içeriklerinizi taçlandırmak için biraz zahmet gerektiren işlerle uğraşmanız gerekmekte mesela ufak hediyeler olabilir ya da kabiliyetiniz varsa özgün videolar hazırlayabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğunuz videoları youtube hesabınıza yükleyerek gerçekten elde etmek istediğiniz gelirleri elde edebilir etmeseniz bile en azından sitenize hit sağlamış olursunuz. Buda emin olun size büyük fayda sağlayacaktır.

Her yerde bahsi geçer seo yapın sağa sola link verin falan fıstık. Aslında her şey hit üzerinden geçiyor sitenizde hit akışı varsa eğer zaten otomatikman backlink, sıralamada yükselişler gerçekleştiğini büyük bir zevkle izleyeceksiniz. Unutmayın videolar sizin için altın değerinde bir kaynaktır mutlaka özenle hazırlayıp yükselişinizi izleyebilirsiniz.

Üstelik düşünün videolarınız birçok kişi tarafından izlendi ne olur?  Artık piyasada en popüler kişi sizsiniz bunları size neden anlatıyorum bilmiyorum ama ben yapmaya başlıyorum belki rekabet daha fazla ortalığı kızıştırır ne dersin rakip olalım mı?

Yukarıda bir noktaya değinmiştim ufak hediyeler diye siz bu videoları hazırladığınız zaman emin olun ki popüler olacaksınız ve insanlar artık sizden büyük bir istekle video bekleyecekler. Daha fazlası mı olsun istiyorsunuz? İşte blog da patlama yaratacak noktayı size söylüyorum, videoların sonuna ufak hediyeler sunarsanız işte o zaman sizin üzerinize blog olacağını sanmıyorum.  Ben para harcayamam zaten gelir elde etmek istiyorum elde edemiyorum diyorsanız. Siz hediye dağıtmadan önceye kadar gelinde ondan sonra hediye verecek kadar geliriniz emin olun ki artış gösterecektir.

Blog nasıl beslenir konusunda size en püf noktaları anlattım. Başarılı olmak için çok çalışmak gerek bu çalışmanın ardından kalite her zaman sizinle olacaktır. İyi bloglamalar.

4 YORUMLAR

  1. ASLINDA VIDEO çekip Youtube KANALINDA YAYINLAMAK çok IYI bir fikir. BIR süredir aklımda AMA henüz BAŞLAYAMADIM. YOUTUBE’DAN -eğer faydalı VIDEOLAR HAZIRLARSANIZ- çok IYI hit gelebilir.

CEVAP VER