Web siteleri için canlı yayın oluşturmanın birçok faydası vardır. Vereceğiniz bir eğitim veya eğlenceli konular ile oluşturmuş olduğunuz yayınları web siteniz için olumlu yönlerde kullanabilirsiniz. Aktif olan bir yayın sitesine üye olarak sosyal medya hesapları üzerinde büyük etkiler yaratabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde etki yaratmak demek büyük bir hit sağlamanız için çok önemli bir noktadır.

Peki hangi site üzerinden canlı yayın oluştursam fayda sağlayabilirim? Bu soruyu sorduğunuzu duymuş gibiyim. Sorunuzun cevabı ise birçok popüler yayın kanalları var fakat benim size ücretsiz olarak önerebileceğim bir adres var. Younow ile canlı yayın oluşturup yayınlarınızı yapabilirsiniz. Kaliteli bir konu seçerek yapacağınız bir yayın sayesinde birçok kişiye rahatlıkla erişebileceğinizi düşünüyorum. Bu adresi tavsiye etmemin en büyük sebebi ise herhangi bir üyelik gerektirmeden sadece sosyal medya hesaplarınız üzerinden bağlanarak direkt olarak kullanıcıların bağlanması ve bağlandıktan sonra ise yayınınızı izlerken aynı zamanda size cevap olarak yazmaları büyük artılar sağlıyor.

Yapmış olduğunuz yayında sürekli web sitenizin ismini geçirirseniz, insanların akıllarında kalması için büyük fırsat yaratmış olursunuz. Oluşan topluluğu o an içersin de kendi lehinize doğru kullanabilirsiniz. Örneğin sosyal medya üzerinden takip edene özel olarak bir şey vaat edebilirsiniz. Bunu duyan kullanıcılarınız emin olun ki sosyal medya üzerine akın edeceklerdir.

Peki yayını açtım fakat kimse izlemiyor ne yapmam gerekli diye düşünüyorsanız açmış olduğunuz yayının konusunu forumlarda duyurarak büyük bir hedef kitleye ulaşabilirsiniz yada sosyal medya üzerinde belli bir kitleniz varsa bir twit veya face paylaşımı ile yayına akın etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu forumlardan gelen kişiler sayesinde yayınınız popüler olarak gözüktüğü zaman zaten  Younow üzerinden de belli bir kitle çekeceksiniz. Doğal olarak yayınınız dolmuş olacak.

Bu gibi yapması zor ama faydası yüksek derecede olan işlemleri yapmak çok fayda sağlayacaktır. Günümüzde zor olduğu için kimse uğraşmak istemiyor siz uğraşırsanız bir farklılık yaratabilir ve siteniz üzerinde büyük etkiler yaratabilir fanlarınızı oluşturabilirsiniz.

Younow ile kaliteli canlı yayınlar yapmanız dileğiyle, umarım faydalı işler yaparsınız.

3 YORUMLAR

CEVAP VER