Bu yazımızda online olarak kullanılan bilen ayrıca masaüğstünde de kullanılabilen seo programlarından bahsedeceğiz. 6 Adet seo programını sizlere tanıtırken daha bir çok seo programının olduğunu söylemek gerekiyor.

Seo programları

Seo programları 1: DIYSEO
Özellikle küçük çaplı şirketler ve çalışanlar için tasarlanan bu program kolayca kullanılabilen optimizasyon araçlarını içermesi ile ünlü olan bir programdır. Seo uygulamaları ile sitenize gelen anlık ziyaretçi sayısını artırabilirsiniz: Ayrılık olarak 49 dolarlık bir ücretle programın tam sürümünü kullanabilirsiniz.

Seo programları 2: RAVEN
Bu program sitelerinizdeki anahtar kelime analizlerinizi doğru bir şekilde yapmanıza yaramaktadır. Yeni anahtar kelimeler belirlemenizi sağlayan bu program son derece başarılı bir program olarak göze çarpar. Google Adwords gibi adreslerden anlık olarak bilgileri çekmekte olan bu program doğru anahtar kelimeleri kullanmanızı sağlayacaktır.

Seo programları 3: Searchmetrics
Web sitelerine gelen trafikleri artırmak ve sıralamalarda sizi üst sıralara çıkarmak amacı ile tasarlanmış olan bir programdır.

Seo programları 4: WebCEO
Arama motorlarında sitelerinizi daha üstelere çıkarmanıza imkan sağlayan bu program ile ziyaretçilerinizi idare edebilirsiniz. Online varlığınızı düzenleyebileceğiniz bir programdır.

Seo programları 5: iBusinessPromoter
IBP9 sizlere seo çalışma sürecine yönelik baştan başlayıp sona kadar, genel işlemler ile alakalı çözümler sunuyor. 7 adet profesyonel aracı, özelliği bir arada bulunduruyor. Bunlarda şu şekilde sıralanabilir:

Seo programları 6: SEMRush
İnternet üzerinde araştırmalar yaparak anahtar kelimeleri sıralamakta faydalı olan bir program olma özelliğine sahiptir. Bu rekabet mantıkları üzerine kurulan bu program her sitenin çözümlemesini ayrı ayrı yapmaktadır.

Web sitelerinizin trafiklerini artırmak amacı ile kullanabileceğiniz bu program web sitelerinizin SEO optimizasyonlarını doğru bir şekilde yapmanız amacı ile size yardımcı olacaktır. Bu programlardan bir tanesini mutlaka kullanmalısınız.

1 YORUM

CEVAP VER