Seozeo’nun bu ayın sonunda düzenlemiş olduğu SEOZONE adlı  etkinlik Şişli’de gerçekleşiyor. Dünyanın bir çok yerinden ünlü seocuların katılmış olduğu bu etkinliğe moz’un sahibi gibi büyük isimlerden söz ediyorum. Katılanlar emin olsunlar ki seo ile ilgili bir çok şey öğrenecekler. Geçen sene 400 kişinin katılmış olduğu bu etkinlikte 50 kişilik yat partisi ile renk katıldı.

3 günlük sürecek olan etkinlikte otelde gerçekleşecek. Arama motorlarında olan yenilikler güncellemeler ve daha bir çok konu üzerine değinecek olan uzmanlar seo ile ilgili püf noktalardan eğlenceli bir şekilde söz edecekler. Etkinliği Google mantığında sürdüren uzmanlar katılımcıları sıkmadan anlatımları gerçekleştirerek ara sıra vermiş oldukları mola ile seo uzmanlarla muhabbet etme imkanı sağlıyorsunuz. Ayağınıza gelen bu fırsata katılmanızı öneriyor ve aklınıza takılabilecek tüm soruların listesini yapmanızı öneriyorum.

Bu etkinliğe ister tek seferlik katılabilir isterseniz de tüm günlerine katılmanız mevcuttur. Fiyatı bana yüksek geldi ama açıklamalarında Dünya’nın ünlü seocularının katılmasından dolayı olduklarını söylüyorlar. Bu ay 700 Kişi’nın katılımı bekleniyormuş fiyata bakarsanız ne kadar fazla bir kazanç elde etmiş olduklarını anlayabilirsiniz.

Seozone etkinliği her seferinde ne kadar sıcak gelse de henüz katılmadım fakat katılmayı düşündüğüm için bu makaleyi yazmak istedim İstanbul Şişlide ismini tam olarak bilmediğim lüx bir otelde gerçekleşecek. Benim tavsiyem yapmışken tam olması için gitmiş olduğunuz otelden oda tutarak 3 günü dolu dolu yaşamak bu sayede etkinlikte anlamış olduklarınızı bir grup ile rahat bir şekilde tartışarak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Seozeo’nun düzenlemiş olduğu en büyük SEO etkinliği olarak biliniyor ve baktığımız zaman hem katılımcı oranı hemde kalitesi ile birlikte etkinlik seo’nun hakkını tam anlamı ile verebilmektedir. Eğer sizde bu etkinliğe katılmak isterseniz ve katılırsanız orada görüşmek dileğiyle diyorum.

CEVAP VER