Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının en değerlisi dış optimizedir. En değerli, en çok etki gösteren dolayısıyla hassas ve dikkatli bir çalışma isteyen bir olgudur. Akılcı bir akış şeması yapılandırıldığında dış seo, sizin veya firmanızın web sitesini rakiplerinizin hayal edemeyeceği noktalara taşıyabilir. Hassas olması açısından akıllıca yapılamamış bir dış seo çalışması ise aynı web sitesinin sonu olabilir!

En değerli seo otoritelerinin hemfikir olduğu dış optimizasyon kuralı, çalışmaların tümüyle doğal ve çeşitlilik ile yapılması gerektiğidir. Standart kurallar çerçevesinde güçlendirilmeye çalışılan bir web sitesi ilk aşamada kazancınızı arttırıyor gibi görünse de sonradan bir hezimete sebep olabilir.

İç optimizasyon çalışmaları web sitenizin arama ve indeksleme sistemlerinde kabul ve değer görmesini sağlar. Fakat hiç bir web sitesi sadece iç optimizasyon çalışmaları ile başarıya ulaşamamıştır.

Özellikle çağın arama motoru trendi / lideri Google akıllara durgunluk verecek bir yapıda, çok komplike ve akılcı bir yapay zeka sisteminin önünde çalışmaktadır. Kullanıcılar ve web sitesi sahiplerinden uyulmasını istediği, tek basit kuralı şöyle özetlemiştir.

Web sitelerini Google için yapılandırmayın!

Burada bahsedilen bir web sitesinin Google odaklı değil, kullanıcı odaklı yapılandırılması gerektiğidir. Bu iç optimizasyon için geçerli olduğu kadar dış optimizasyon için de geçerlidir. Google için kullanıcı odaklı web siteleri oluşturarak tümüyle organik ziyaretçiler elde etmek veya kaliteli paylaşımlar yaparak webmaster’ lerin sitenizden övgüyle bahsediyor olması SEO‘ nun ta kendisidir.

Seoric ekibi hedeflenen arama motoru yada indeksleme sisteminde başarıyı en kestirme yoldan elde etmek için çalışır. Bu konuda sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan uzman ekibimizle, güncel algoritmaları çözümlemek için sürekli surette bilgiye yatırım yaparız.

Dış optimizasyon için gereken güncel tüm teknolojileri & yöntemleri deşifre etmek ve bu yöntemleri başarıyla uygulamak için yurtiçi / yurtdışı firmalarla ortaklıklar gerçekleştirmek Seoric için odak noktasıdır.

Dış optimizasyon çalışmaları hedef web sitesinin geçmişi, hedeflenen arama motorunun yapısı ve anahtar kelimenin değerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebepten ötürü Seoric ekibi olarak dış optimizasyon hizmeti sunmadan önce hedef web sitesi ve kelimeler hakkında ayrıntılı bir değerlendirme yapmak zorundayız.

Aşağıdaki değerlendirme formu, bir anlaşmanın öncesinde ön değerlendirme yaparak gerekli güncellemelerin veya iyileştirme çalışmalarının hangi doğrultuda yapılması gerektiğini belirlemek için oluşturulmuştur. Formu doldurarak web siteniz için değerlendirme yapılmasını sağlayınız (Ücretsiz).

CEVAP VER