Bir WordPress Teması Hakkında Faydalı Bilgiler

WordPress, dünya çapında siteler için tasarım yapılmak üzere tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım, diğer yazılımlardan ayrılan pek çok yönüyle daha çok kullanılmaktadır. Şüphesiz, bu yazılımın en çok tercih edilmesinin başlıca sebebi olarak sitelerdeki aşırı bilgi yüklenmesinin ardından ortaya çıkan kasılma problemlerini izole etmesidir. Ayrıca ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu birçok faydalı eklentileriyle de çokça tercih edilmektedir.
Wordpress programı her yıl düzenli olarak güncellenmekte olup ücretsiz olarak kullanıcıların sitelerine bilgi yüklemeleri, sitelerindeki görsel tasarımı değiştirmeleri için sıkça kullanılmaktadır. WordPress sadece eklenti değil temalar da içermektedir. Bu temalar da birbirinden farklı olup birçok özellik barındırır. Bu makalede çokça tercih edilen ve kullanıcılara birçok kolaylık sağlayan Argentum teması hakkında bilgiler aktarılacaktır. Argentum, WordPress yazılımının bütün versiyonlarıyla uyumlu olup düzenli olarak yeni özellikler eklenerek güncellenen bir tema uygulamasıdır.

Argentum Temasını Tanıma

Argentum teması ilk olarak mobil işletim sistemine sahip cihazlardaki WordPress yazılımına uygun olarak üretilmiş olan satış ve katalog ögelerinizi tasarlamanıza yarayan bir temadır. Tema, WooCommerce şirketi tarafından üretilmiş olup ücretli temalar arasında yer almaktadır. Tema standart özelliklerinden yararlanmak isteyenler için 79 Euro karşılığında sizin olurken bütün özellikleriyle sizin olmasını arzu ediyorsanız 139 Euro karşılığında size sunulmaktadır.
Standart pakette bulunan başlıca özellikler arasında şunlar yer almaktadır: Ömür boyu kullanım, her yıl düzenli olarak güncellenme ve yeni özellikler eklenmesi ve sınırsız alan kullanma esnekliği. Bu özellikleriyle standart paketli bir Argentum teması da ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Ancak gelişmiş özelliklerin barındırılmasını istiyorsanız o zaman da bütün özellikleri bulabileceğiniz Developed Paket ile sınırsız özelliklere ömür boyu sahip olabileceksiniz.
Bu paketle de standart paketteki özelliklerin yanında Photoshop uygulamasını da ücretsiz elde ederek birçok işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Argentum temasını kullanarak ürünlerinize yazılar baskılayabilir ya da logolar oluşturabilirsiniz. Hareketli efektleri de barındıran tema uygulamasıyla sitenizde hareketli logolar ve resimler de oluşturabilirsiniz. Yine hareketli yazıları da oluşturabilirsiniz. Üç boyutlu karakterler de oluşturabileceğiniz WordPress eklentisiyle sizler de sitenizdeki işlemleri hızlı bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz.
6 Ekim 2011 tarihinde piyasaya sürülen bu tema ile siz de ek bir programa ihtiyaç duymadan metin düzenleme, resim oluşturma, hazır şablonlardan yararlanma gibi özelliklerden online olarak yararlanabilirsiniz. Günümüzde birçok müşterisi sayesinde potansiyel ivmeye sahip olan WordPress programıyla sizler de birçok özelliği elde etmenin farkına varacaksınız.
Bu tema da programla aynı alt yapıyı kullandığından hiçbir biçimde kasılma yapmaksızın sitenizin çalışma ivmesini aynen korur. Ayrıca düzenli olarak güncellendiği için sitenizdeki eskimiş kodları ayıklayarak sitenizin hız performansını gün be gün arttırabilirsiniz. Bu yüzden sizin de Argentum temasıyla sitenizin yenilenmesine katkıda bulunması mümkün olmaktadır. WordPress uygulamasının diğer eklenti ve temaları hakkında daha fazla bilgi için bizi okumaya devam edin.

4 YORUMLAR

  1. WordPress ücretli ve ücretsiz temaları ile çok geniş bir ağa sahip. Ve bu işten inanılmaz para kazanan insanlar ekipler var. Geçen baktığım bir tema fiyarı 49 dolardı. İndiren sayısı 20 bin civarı. Varın siz hesaplayın karı…

CEVAP VER